Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom

Hunan LEED Electronic Ink Co., Ltd Wycieczka po fabryce

dobra jakość Wstęga komórek słonecznych na sprzedaż
dobra jakość Wstęga komórek słonecznych na sprzedaż
Firma uważna obsługa posprzedażna, i staraj się, aby spełnić wymagania klientów. Będziemy długoterminową współpracą.

—— Panie Tehrani

Bardzo wdzięczny za profesjonalną obsługę i wyższą jakość kontroli jakości, bardzo chętnie współpracuję z LEED!

—— Ronaldo

Ufamy jakości Twoich produktów. To zawsze najlepsze. Trzymaj to, a będziemy nawiązywać długoterminowe stosunki handlowe z Państwem.

—— Pan Mac Cameron

Im Online Czat teraz
 • Linia produkcyjna
  • Nasza obecna pojemność wyrobów z pastą elektroniczną wynosi 300 ton / miesiąc, a szacowana pojemność w 2017 roku wynosi 350 ton / miesiąc. Mamy zaawansowane urządzenia badawcze, takie jak maszyny do drukowania pasty, piec do suszenia na podczerwień, piec do wypalania DESPATCH i tester monomeru komórek słonecznych itp.
  • Każda partia pasty będzie symulować rzeczywisty stan produktu dla kontroli dostawy, aby zapewnić stabilność partii produktów.

 • OEM / ODM
  Dostępny OEM / ODM.

  Mamy profesjonalny zespół, który ma bogate doświadczenie w dziedzinie wklejania elektronicznego i jego zastosowania. Możesz również zaprojektować logo, opakowanie i inne szczegóły.Jeśli istniejące produkty mogą spełnić Twoje wymagania, możemy zapewnić Państwu indywidualną obsługę.

 • R
  • Współpracujemy ze szkołami wyższymi i uczelniami zachowując samodzielność i tworzą zjednoczone laboratoria z uniwersytetem technologii obronnych. Prowadzimy szeroką gamę wymiany technicznej i współpracy z renomowanymi uczelniami takimi jak Uniwersytet Donghua, Central South University, Hunan University i Hunan University of Technology. Może to zapewnić nowość techniczną w dziedzinie badań i rozwoju, znacznie zwiększy konkurencyjność produktów firmy. Tymczasem stworzyliśmy mechanizm szkolenia talentów z uczelniami, aby zagwarantować źródło talentu.

  • Dzięki silnej technologii R & D, dojrzałej technologii i stabilnemu działaniu produktu, podejmujemy krajowy program "863", uzyskując krajowe wsparcie dla małych i średnich przedsiębiorstw. Posiadaliśmy 5 krajowych patentów na innowacje i 7 wzorów użytkowych, z całkowicie niezależnymi prawami własności intelektualnej.

  • Mamy utalentowany Zespół R & D, który obejmuje 4 PHDs i 10 Masters z bogatym doświadczeniem w dziedzinie badań nad elektroniką i rozwojem.

Szczegóły kontaktu
Hunan LEED Electronic Ink Co., Ltd

Tel: 86-731-22976365

Faks: 86-731-22976365

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)