Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom

Hunan LEED Electronic Ink Co., Ltd

dobra jakość Wstęga komórek słonecznych na sprzedaż
dobra jakość Wstęga komórek słonecznych na sprzedaż
Firma uważna obsługa posprzedażna, i staraj się, aby spełnić wymagania klientów. Będziemy długoterminową współpracą.

—— Panie Tehrani

Bardzo wdzięczny za profesjonalną obsługę i wyższą jakość kontroli jakości, bardzo chętnie współpracuję z LEED!

—— Ronaldo

Ufamy jakości Twoich produktów. To zawsze najlepsze. Trzymaj to, a będziemy nawiązywać długoterminowe stosunki handlowe z Państwem.

—— Pan Mac Cameron

Im Online Czat teraz

Hunan LEED Electronic Ink Co., Ltd

1
Hunan LEED Electronic Ink Co., Ltd
R&D

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Eksporter
Sprzedawca
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
marki : LEED-INK
Ilość pracowników : 50~100
Coroczne wyprzedaże : 15000000-25000000
Rok założenia : 2008
pc Export : 80% - 90%
Hunan LEED Electronic Ink Co Ltd została założona w mar 2008 roku i znajduje się w No.8 Jinlong Road, krajowych High-tech Rozwoju Obszaru, Zhuzhou City, prowincja Hunan. Jesteśmy firmą high-tech, zajmującą się badaniami i rozwojem technologii elektronicznych, produkcją i sprzedażą oraz zobowiązaliśmy się do pierwszej klasy przedsiębiorstwa kluczowych materiałów w dziedzinie elektronicznego przemysłu informacyjnego.

Od ponad 10 lat jesteśmy oddani rozwojowi i produkcji elektronicznej pasty. Wszystkie produkty są przyjazne środowisku, oszczędzają energię, a prawie w tym samym stanie testowym z klientami, aby poczuć prawdziwe doświadczenie klientów. Współpracujemy z uczelniami wyższymi, a jednocześnie prowadzą niezależne badania i rozwój, a także podjęliśmy krajowy projekt "863", projekt funduszu innowacji krajowych i małych i średnich przedsiębiorstw oraz kluczowy projekt technologiczny prowincji hunan, stworzył serię elektronicznych produktów pasty z Pełne niezależne prawa własności intelektualnej.

Dzięki silnej technologii R & D, dojrzałej technologii i stabilnemu działaniu produktu, podejmujemy krajowy program "863", uzyskując krajowe wsparcie dla małych i średnich przedsiębiorstw. Posiadaliśmy 5 krajowych patentów na innowacje i 2 patenty wzorów użytkowych, z całkowicie niezależnymi prawami własności intelektualnej. Ustanowiliśmy system zarządzania, który już w 2008 r. Przeszedł system zarządzania jakością ISO9001: 2008 i system zarządzania środowiskowego ISO14001: 2004.

Nasza obecna pojemność produktów z pastą elektroniczną wynosi 300 ton / miesiąc. Posiadamy zaawansowane urządzenia testujące, takie jak maszyny do pastowania, suszarnie na podczerwień, piec do wypalania DESPATCH i tester monomerów na komórkach słoneczny, itp. Każda partia pasty będzie symulować rzeczywisty stan produkcyjny dla kontroli dostawy, aby zapewnić stabilność partii produktów.

  • Zespół ds. Ruchu Telewizyjnego otrzymuje ponad 20% pracowników firmy.
  • Utworzyliśmy główny zespół zarządzający, który składa się z wyższego personelu z zarządzania przedsiębiorstwem, produktów R & D, produkcji, podejmowania decyzji finansowych i marketingu. Wszyscy członkowie zespołu mają więcej niż licencjackie wykształcenie.

  • W zakresie zarządzania firmą stworzyliśmy kilka oddziałów, w tym dział R & D, dział produkcji, kontrolę jakości, dział marketingu i dział obsługi. Ustanowiliśmy system zarządzania, który już w 2008 r. Przeszedł system zarządzania jakością ISO9001: 2008 i system zarządzania środowiskowego ISO14001: 2004.

  • Nasza obecna pojemność produktów z pastą elektroniczną wynosi 300 ton / miesiąc. Posiadamy zaawansowane urządzenia testujące, takie jak maszyny do pastowania, suszarnie na podczerwień, piec do wypalania DESPATCH i tester monomerów na komórkach słoneczny, itp. Każda partia pasty będzie symulować rzeczywisty stan produkcyjny dla kontroli dostawy, aby zapewnić stabilność partii produktów.

Duch firmy:

  • Żywe, Wydajne, Doskonałe, Oddane

Filozofia operacji:

  • Persuit wspólny rozwój korzyści firmy i etyki firmy

Szczegóły kontaktu
Hunan LEED Electronic Ink Co., Ltd

Tel: 86-731-22976365

Faks: 86-731-22976365

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)